Поділитися публікацією:

Вчора на телеканалі СТБ відбувся перший прямий ефір, в якому кращі учасники шоу “Танцюють всі! – 9” відчайдушно боролися за перемогу. Серед них – танцюрист з Коломиї Влад Курочка.

Цього разу долю танцюристів вирішували глядачі. І саме вони визначили тих щасливчиків, для яких танцювальна казка продовжиться вже в наступну п’ятницю, пише dzerkalo.media.

Всім танцюристам випала унікальна можливість втілити на сцені шоу постановки від талановитих хореографів, які встигли завоювати визнання глядачів, як в Україні, так і за її межами.

Наш земляк Влад Курочка станцював у квартеті з Катею Фірсовою, Емілі Москаленко та Андрієм Кириллиним. Учасники розкрили в танці дуже важливу та актуальну тему – про дітей з неповних сімей. Танцюристи дуже переконливо втілили ідею номера і вразили глядачів.

Також в цей вечір Влад виконав дуетний номер з Андрієм Кириллиним.

Отож, завдяки голосам глядачів коломиянин Влад Курочка продовжує боротьбу за перемогу у шоу “Танцюють всі”.

jbm28eniici

На своїй сторінці у соцмережі Влад подякував всім, хто за нього голосував.

“Ми це зробили!))) Дякую вам усім!!! Без вас я б цього не зробив!!! Всіх дуже сильно люблю, продовжуємо так і на далі!!!”, – написав він.

Також у наступний тур пройшли: Катя Фірсова, Микита Митрофанов, Ілона Федорко, Міхай Унгуряну, Єва Уварова.

Після соло на проекті залишилися: Емілі Москаленко, Влад Литвиненко, Айхан Шінжін, Богдан Урхов, Кай Лінь, Василь Діпчіков.


Поділитися публікацією: