Поділитися публікацією:

Фото: Черга до банкомату (facebook.com/swyatik)

У мережі жартують про те, що українська влада добре поводилися весь рік, і святий Миколай подарував їй ПриватБанк

“ПриватБанк” перейшов у власність держави. Відповідне рішення прийняв Кабінет міністрів України. Як повідомляє РБК-Украина, таким чином держава в особі Міністерства фінансів стане власником 100% акцій “ПриватБанку” і гарантує безперебійне функціонування цієї установи і збереження коштів її клієнтів.

За словами голови Нацбанку Валерії Гонтарєвої і міністра фінансів Олександра Данилюка, приватні акціонери “ПриватБанку” звернулися до уряду з пропозицією, щоб держава в інтересах клієнтів банку стала його повним власником. Перехідний період починається з 19 грудня.

До речі, користувачі соціальних мереж неоднозначно сприйняли націоналізацію “ПриватБанку”.

Так, багато хто пророкує погіршення роботи сервісу банку і бюрократію у зв’язку з націоналізацією. Деякі пов’язують перехід банку в державну власність з різким стрибком курсу валют і “вангують” долар по 50 грн. Дехто навіть зібрався з самого ранку в чергу для зняття коштів у банкоматах.

Але інші інтернет-користувачі спокійно поставилися до націоналізації “ПриватБанку”, і впевнені, що це ніяк не зачепить пересічних клієнтів фінустанови.

“О 23:29 фея-хрещена перетворила “ПриватБанк” в гарбуз, а всіх Facebook-користувачів у банківських експертів”, – іронічно прокоментував новину про націоналізацію банку Антон Гливинський.


Поділитися публікацією: