Поділитися публікацією:

Про це написав на своїй сторінці у соцмережі начальник Коломийської поліції Остап Білейчук.

“21.12.2016 року до Коломийського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що один з мешканців Коломиї за місцем свого проживання зберігає ручні гранати.

На місце події була направлена СОГ Коломийського відділу поліції. Приїхавши на місце події, встановлено, що мешканці одного з будинків, заходячи до під’їзду свого будинку, помітили поблизу входу, в чагарниках, поліетиленовий пакет. Після чого один з чоловіків взяв даний пакет, не відкриваючи його, так як він був зав’язаний, заніс до свого сусіда, щоб подивитись, що всередині.

Розв’язавши даний пакет, чоловіки помітили, що на дні поліетиленового пакету наявні пристрої, схожі на ручні гранати. Про свою знахідку вони одразу ж повідомили відділ поліції.

З метою протидії незаконному розповсюдженню зброї та вибухівки, профілактики злочинів, пов’язаних з їх використанням, Коломийський відділ поліції закликає населення Коломийщини добровільно здати зброю, боєприпаси, вибухові матеріали, спеціальні засоби.

Особи, які добровільно здали зброю, боєприпаси, вибухові матеріали, спеціальні засоби, звільняються від кримінальної відповідальності відповідно до ч. 3 ст. 263 Кримінального кодексу України.

Коломийський відділ поліції звертається до мешканців міста Коломиї та району: в разі виявлення підозрілих предметів (упаковки, коробки, чемодани, сумки тощо), ні в якому разі не підходьте до них, не намагайтесь з’ясувати, що там знаходиться, по можливості обгородіть місце небезпечної знахідки, і відразу ж телефонуйте в поліцію”, – йдеться у повідомленні. 


Поділитися публікацією: