У Франківську матері загиблих учасників АТО отримали земельні ділянки

Поділитися публікацією:

фото: http://knk.media/

Сьогодні Івано-Франківська міська рада розпочала пленарне засіданні із розгляду земельних питань для учасників антитерористичної операції.

 Зокрема, міська рада надала дозвіл на складання проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку та господарських споруд, чотирьом  членам родин загиблих учасників АТО, інформує Побудовано.

Це зокрема:
Ніколаєва Оксана Василівна, земельна ділянка в районі вул. Дем’янів Лаз – вул. Барвиста, орієнтовна площа  0,045 га.

Вовчук Василь Михайлович, земельна ділянка в районі вул. Дем’янів Лаз – вул. Барвиста, орієнтовною площею 0,045 га.

Турусова Олена Валентинівна, земельна ділянка в районі вул. Дем’янів Лаз – вул. Барвиста, орієнтовною площею 0,045 га.

Амброзяк Єва Йосипівна, земельна ділянка в районі вул. Дем’янів Лаз – вул. Барвиста, орієнтовною площею 0,045 га.
Також депутати затвердили список осіб, членів родин загиблих учасників АТО, яким передаються у власність земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Це, зокрема:

Семчук Наталія Миколаївна, мати загиблого учасника АТО – земельна ділянка по вул. Дем’янів Лаз, 17, площею 0,045 га (в тому числі земельна ділянка площею 0,0081 га, на яку поширюється  дія обмеження).

Хіврич Марія Василівна, мати загиблого учасника АТО  – земельна ділянка по вул. Дем’янів Лаз, 19, площею 0,045 га (в тому числі земельна ділянка площею 0,0005 га, на яку поширюється дія обмеження).

Харенко Надія Михайлівна, мати загиблого учасника АТО – земельна ділянка по вул. Дем’янів Лаз, 1, площею 0,0441 га.

Також до цього проекту рішення включено питання, про надання дозволу на складання проекту землеустрою, щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів, 17 учасникам АТО і членам сімей загиблих.


Поділитися публікацією: