Поділитися публікацією:

Останній день робочого тижня закінчився літературно у мистецькому центрі «Світовид». Сьогодні, 23 грудня,  відбувся благодійний літературник «Теплі вірші до кави». Квитки коштували 30 грн, а також кожен бажаючий міг внести пожертву, для цього у залі розміщувалася скриня. Вилучені кошти будуть використані на лікування онкохворого Андрія Коника. Коломиянина, який бореться із важкою хворобою ще із літа.

Вечір розпочався із мелозвучного звучання фортепіано. Свої вірші зачитували юні учасники під звучання гітари, що теж зробило вечір атмосферним.

15696211_350920938598963_1504390485_o

Друзі Андрія Коника, які утворили благодійну організацію під назвою “Konyk help”, провели вже близько 12-ти заходів. На сьогодні закінчився 4-ий курс хіміотерапії, Андрій почувається значно краще. Волонтери стверджують: “Нас надихає Андрій, він як той ліхтар запалює своїм світлом і жагою до життя”.

Ініціатор заходу Віталій Бирчак каже, що ідею давно виношували у планах, але завжди поступались якимось більш актуальньним заходам. А ще хотілось зробити захід взимку, коли людям трохи холодно і їх потрібно зігрівати віршами, музикою, кавою.

Завдяки небайдужим людям які прийшли на літературник вдалось зібрати 2000 грн.

Організатори обіцяють: “На черзі ще ціла низка заходів, які відбуватимуться як в нашому місті, так і за його межами”.

автор: Олена Гелетюк


Поділитися публікацією: