Поділитися публікацією:

фото: volynnews.com

На пленарному засіданні обласної ради 23 грудня проголосували за звернення до прем’єр-міністра України щодо внесення Коломийської філії ДП «Укрветсанзавод» до переліку об’єктів, що підлягають приватизації у 2017-ому році.

У зверненні йдеться, що в області щороку утворюється 5,5 тонн відходів тваринництва. А «Укрветсанзавод», що має займатися їхньою переробкою, не працює на повну потужність.

За останні 3 роки кошти на вирішення питань з реконструкції заводу у державному бюджеті не передбачались, а будівництво нового чи повна реконструкція заводу, який відповідав би санітарним та ветеринарним нормам сучасності потужністю переробки до 25 тисяч тонн сировини в рік, складає біля 16 мільйонів євро, інформує “Галка“.

На думку депутатів, виділення підприємства у самостійне підприємство та його приватизація дасть можливість залучити інвесторів, які уже пропонують свої проекти щодо повної реконструкції заводу. А в державну власність інвестори не хочуть вкладати кошти.

Роман Гурський, начальник обласної Держспоживслужби, сказав, що на заводі можна буде утилізувати не лише відходи тваринництва, а й медичної сфери.  За його словами, громада не заперечує проти реконструкції заводу.

“Лише одне підприємство “Даноша” в тиждень виробляє 20 тонн відходів”, – сказав Гурський.


Поділитися публікацією:
Теги: