Поділитися публікацією:

Сьогодні, 23 грудня, відбулося віче з нагоди 79-ї річниці від дня народження Героя України В’ячеслава Чорновола.

Вшанувати пам’ять люди зібралися традиційно біля його пам’ятника, аби згадати події пов’язані з ним, вшанувати та покласти пам’ять до пам’ятника, пише “Галицький кореспондент”.

Український політик, публіцист, літературний критик, діяч руху опору проти зросійщення та національної дискримінації українського народу, політичний в’язень СРСР, В’ячеслав Чорновіл, був визнаний Героєм України посмертно. Справа щодо його вбивства досі не розслідувана, та велика частина українців досі переконані, – Чорновола прибрали як небезпечного конкурента на майбутніх президентських виборах.

“Думаю, що на сьогодні в нас таких людей немає, але ми маємо приклад, яким має бути Український президент, нам такого бракує”, зазначив голова Івано-Франківської крайової організації НРУ Ігор Шумега.

Квіти до пам’ятника героєві поклали також представники влади. Зокрема, виступив міський голова Руслан Марцінків:

“Те, що зараз справа вбивства Чорновола ще не розслідувана не означає, що вона не буде розслідувана. Якби В’ячеслав Чорновіл був серед нас, то Україна можливо жила б за іншим сценарієм. Нехай його світлий шлях, незламність, характер, який він проявив у боротьбі нас надихає на добрі вчинки”.

 


Поділитися публікацією:
Теги: