Поділитися публікацією:

На горі Маковиця у Карпатах завершується спорудження будинку, яке має стати притулком для буддійської громади.

Наразі тут мешкають четверо чоловіків з Донецька, Краматорська та Москви, які практикують буддизм вже багато років, йдеться у репортажі на The Ukrainians, пише “Галка”.

Місце, яке могло б стати притулком для буддійської громади замість захопленого будинку на Луганщині, шукали у Карпатах майже рік. В один із візитів до Верховини проїжджали Кривопільський перевал — коли на дорогу перед машиною раптом вийшов олень, це був знак, що шукати треба тут. Зрештою обрали гору Маковицю.

karpaty-10-e1482492696578

На горі зупинилися невипадково. Назву ордену Ніппондзан Мьоходзі, до якого входять члени цієї громади, перекладають як «Гора сонця, що сходить». Тепер майже щодня чоловіки підіймаються на гору зустрічати світанок.

Якось один із місцевих мешканців викликав до нових сусідів СБУ, побачивши їхню молитву просто неба.

Наразі в будинку немає ані світла, ані опалення. Навіть перекриття, тому все, що відбувається на другому поверсі, можнапобачити крізь отвори в стелі.

Пізніше тут має бути окреме приміщення з вівтарем і статуєю Будди — для проведення церемоній, а також кімнати, де зможуть оселитися члени громади, які приїжджатимуть сюди в майбутньому.

karpaty-9-e1482492429781

Будуються завдяки пожертвам. Утім гроші збирають не через інтернет, як зараз популярно, а по-старому — серед друзів.

Будівництвом займаються місцеві. Закінчити двоповерховий зруб планують до 9 січня. Це не просто дата — в цей день 30 років тому пішов з життя засновник ордену Ніппондзан Мьоходзі японський монах Нітідацу Фудзії. Чоловік прожив рівно сто років.

karpaty-1-e1482492562807

karpaty-7-e1482492468595


Поділитися публікацією:
Теги: