Поділитися публікацією:

23 грудня в Івано-Франківському міському суді відбулося чергове засідання у справі проти винуватця смертельної ДТП, що трапилася на вулиці Євгена Коновальця пізно ввечері ще 27 листопада 2015 року.

Тоді, як відомо, нетверезий водій Роман Бойчук на Мерседесі спричинив аварію, в якій загинуло четверо молодих осіб. Ще троє, серед яких однорічна дитина, потрапили до лікарні, інформує “Галка”.

Вже вкотре засідання було нетривалим, інформує кореспондент “Галки” з місця події. На слухання знову не прийшли свідки, яких викликала прокуратура та захист Бойчука – тож сторони  відмовилися від їхнього подальшого виклику.

Суд був готовим взятися за дослідження матеріалів справи, зокрема висновків експерта, який працював на місці ДТП. Однак представник прокуратури зазначив, що не готовий нині представляти ці докази. Мовляв, основний прокурор у цій справі задіяний в іншому слідстві, тож попросив перенести засідання.

“Якби не клопотання, цю справу вже давно можна було завершувати”, – прокоментувала чергове прохання про переніс слухання суддя Зеленко.

Як підозрюють представники потерпілих, справу спеціально затягують, аби підсудний після вироку зміг менше просидіти у в’язниці згідно “закону Савченко”. І додають – вказаний “запасний” представник прокуратури вже не вперше бере участь у слуханнях, справа для нього не нова. Тому не розуміють, чому він виявився не готовим до представлення висновків експерта.

Наступне слухання запланували на початок лютого.


Поділитися публікацією:
Теги: