Майже тридцять застарілих боєприпасів знешкодили у понеділок на Коломийщині

Поділитися публікацією:

26 грудня групою піротехнічних робіт Управління ДСНС в Івано-Франківській області знешкоджено  25 артилерійських снарядів, 2  мінометні міни, 2 ручні гранати часів Другої світової війни.

Їх виявили в селі Михалків Жукотинської сільської ради Коломийського району, інформує Управління ДСНС України в Івано-Франківській області, інформує “Галка”.

З початку року на Івано-Франківщині було знешкоджено 614 застарілих боєприпасів.
Управління ДСНС в Івано-Франківській області звертається до всіх мешканців краю бути пильними та обережними у поводженні з вибухонебезпечними предметами. Громадянам, котрі випадково натраплять на будь-який предмет, що зовні нагадує боєприпас, слід пам’ятати, що його не можна переміщати та рухати з місця до прибуття піротехнічної групи.

Про небезпечну знахідку слід одразу повідомити місцеві органи державної влади, пожежно-рятувальну службу та поліцію. Необхідно зупинити будь-які роботи в районі небезпечного місця та організувати його охорону до прибуття фахівців. При виявленні вибухонебезпечного предмету категорично забороняються робити будь-які спроби його розібрати, кидати в багаття чи розводити відкритий вогонь ближче 100 м від знахідки. Пам’ятайте: дотримання правил безпеки допоможе вам уникнути біди.


Поділитися публікацією: