Поділитися публікацією:

З наближенням Новорічних і Різдвяних свят зростає турбота за збереження лісових красунь – ялинок. Адже кожного року в цей час спостерігаються непоодинокі факти їх самовільних порубок.
Коломийським відділом поліції, спільно з ДП «Коломийський лісгосп», проводиться ряд заходів з метою запобіганню вирубуванню хвойних насаджень в лісах, посилення контролю за заготівлею та реалізацією новорічних ялинок, написав у соцмережі начальник Коломийської поліції Остап Білейчук.

Так, 26.12.2016 до відділу надійшло повідомлення про те, що в одному з сіл Коломийського району, в господарському приміщенні, зберігаються ялинки. Виїздом слідчо-оперативної групи на місце події виявлено та вилучено 10 новорічних ялинок без будь-яких документів.
Коломийський відділ поліції просить мешканців Коломийщини повідомляти про факти незаконної вирубки новорічних ялинок. А також закликає усіх дотримуватись природоохоронного законодавства, адже за його порушення передбачена відповідальність згідно чинного законодавства України.

А для тих, хто все ж таки вирішив збагатитися незаконним промислом, за нелегальну заготівлю і продаж новорічних ялинок, слідує покарання, передбачене ст. 246 КК України («Незаконна порубка лісу»), яке карається штрафом від 850 до 1700 грн. або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років, або позбавленням волі на той самий строк.


Поділитися публікацією: