Поділитися публікацією:

фото:http://pro100news.info/
Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області спільно з представниками Нацполіції та управління лісового господарства за участю журналістів провела рейд на ялинковому базарі Івано-Франківська.

Виявлені порушення продажу ялинок без документів, відсутність обов’язкових етикеток на зрубаних деревцях, а також супровідні документи, в яких не зазначена порода хвойних дерев.

Згідно з розпорядженням Івано-Франківської обласної державної адміністрації, у 2016 році не встановлені ліміти використання для ялиці. Однак на ялинковому базарі продавались зрубанідерева цієї породи.

Працівники Нацполіції склали протоколи на порушників та вилучили ялинки, що продавались безналежних супровідних документів.

Держекоінспекція просить громадян не купувати новорічні ялинки сумнівного походження, не сприяти незаконному промислу, який завдає шкоди довкіллю.

Нагадуємо, що  новорічні ялинки повинні бути марковані самоклейними етикетками з номером, за яким можна перевірити легальність походження дерева. Наклейка повинна бути на стовбурі дерева, а не в руках у продавця. Продавець повинен мати при собі оригінали супровідних документів з обов’язковим зазначенням породи хвойного дерева, інформує прес-служба Івано-Франківської обласної державної адміністрації.


Поділитися публікацією:
Теги: