Поділитися публікацією:

фото: http://kviti-kviti.pp.ua/

28 грудня у Галичі  урочисто вручили ключі від квартири дитині, позбавленій батьківського піклування, Панчію Івану Петровичу.  

У проведенні даного заходу взяли участь всі ті, які надавали допомогу у придбанні житла та проведенні його ремонту: міський голова Орест Трачик,  депутат обласної ради Володимир Магаль , приватний підприємець  Олег Кантор, начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Емілія Думан, заступник начальника служби у справах дітей  районної державної адміністрації Олеся Кучинська, начальник відділу соціальної роботи Галицького РЦСССДМ Тетяна Щурик, інформує “Галка” з посиланням на Галицьку РДА.

Отець-декан Галицького деканату УГКЦ Ігор Броновський  освятив житло, благословив Івана на щасливе майбутнє в власній домівці, подякував всім за виявлене милосердя та висловив сподівання, що держава і надалі опікуватиметься тими, хто найбільше цього потребує.

Опікун Скірин Оксана, яка  приклала багато зусиль у проведенні ремонту квартири,  щиро подякувала районній та міській владі за чуйність, людяність,  підтримку та допомогу  у придбанні та облаштуванні житла.

Квартира в м.Галичі загальною площею  34,8 кв.м. (в т.ч. житлова площа – 21,5 кв.м.)  для дитини, позбавленої батьківського піклування,  була придбана в рамках районної цільової Програми соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2016-2020 роки, за кошти районного бюджету  в сумі 90 тис.грн. та кошти обласного бюджету в сумі 160 тис.грн.


Поділитися публікацією:
Теги: