В Івано-Франківську 20 учасникам АТО вручили договори на квартири (фото)

Поділитися публікацією:

“Разом ми можемо дуже й дуже багато. Немає нічого неможливого, адже ми – одна сім’я, ми – воїнське братство”, – емоційно висловився Василь Андріїв, голова Спілки добровольців АТО Прикарпаття.

Деякі бійці не змогли прийти на нагородження особисто, адже зараз лікуються чи перебувають в зоні АТО. Тож замість них квартири отримали їхні батьки та жінки, котрі подекуди не стримували сліз радості, пише “Галицький кореспондент”.

Позитивним є те, що авторів проекту серед тих, хто отримав житло, немає. Черга формується таким чином:

  1. Інваліди АТО – ІІІ групи.
  2. Багатодітні.
  3. Малозабезпечені.
  4. Інші учасники АТО.

Квартири отримали такі бійці:

Арехта Андріана – проживає разом з чоловіком та дитиною у будинку старенької бабусі. Умови не придатні до проживання, тому що будинок старий та сильно зруйнований. Доброволець ще з Майдана, далі – доброволець «Айдара».

Бондарєв Іван – батько трьох дітей. Проживає з дружиною і дітьми на вул. Вагилевича. Забезпечував передову гуманітарною допомогу, конвоював вантаж-200, працював з місцевим населенням, відновлював інфраструктуру Донбасу. Працював психологом сектора «М». Надавав психологічну допомогу бійцям ЗСУ.

Воєвода Віктор – батько трьох дітей. Власного житла немає. Разом з дружиною та дітьми проживає в будинку батьків дружини у с. Загвіздя. У будинку дві кімнати, загалом там проживає вісім осіб. Спершу служив у 95-й окремій десантно-штурмовій бригаді, потім – перейшов у 80-ту. Пізніше служив у складі 122-го окремого батальйону аеромобільної бригади у Авдіївці.

Дебенко Віктор – проживає у гуртожитку з дружиною і сином (13 м2). 11 місяців відвоював у Авдіївській промзоні.

Доцяк Олександр – доброволець ДУК. Воював у Пісках, був поранений. Артилерист. Після поранення місяць лікування у Дніпропетровську, операції з пересадки судин і шкіри, реанімація. Зареєстрований у Богородчанському районі.

Гончар Руслан – разом з дружиною та двома дітьми проживає на вул. Пулюя. Служив у 128-й гірсько-піхотній бригаді, у Дебальцеве, Нікішине. Був поранений. Інвалід ІІІ групи.

Галкін Сергій – батько двох дітей. Свого житла немає, разом з сім’єю винаймає квартиру на вул. Івасюка. У 2014 році служив за контрактом у батальйоні морської піхоти, цього ж року був звільнений за станом здоров’я. У 2014 році був у полоні.

Григорів Тарас – сім’я малозабезпечена. Разом з дружиною проживає в будинку батьків на вул. Опришківській. Служив у складі 81-ої бригади, у 2015 році був в Авдіївці.

Жигуц Валерій – власного житла немає, винаймає помешкання разом із сім’єю (п’ять осіб проживають у однокімнатній квартирі). Служив у 39-му територіальному батальйоні – у Старобешево, Новокатеринівка, блок-пости збоку Іловайська. Інвалід ІІІ групи.

Качуровський Віктор – проживає з батьком та братом у батьківській квартирі на вул. Тролейбусній. Власного житла немає. У травні 2014 року – квітні 2016 року служив у 4-му батальйоні оперативного призначення Національної гвардії України. А з травня 2016 року по сьогодні – 10 гірсько-штурмова бригада ЗСУ, протитанкова батарея.

Косолапов Володимир – разом з сім’єю винаймає житло у Крихівцях, своєї квартири немає. Служив у батальйоні «Айдар». На даний час є на контрактній службі – 8-й полк спеціального призначення.

Кушлак Василь – разом із дружиною проживає в чотирикімнатній квартирі батьків, де проживає ще 15 осіб. В 2014 році пішов добровольцем в 54-й окремий розвідувальний батальйон. Згодом перевівся в 134-й окремий розвідувальний батальйон. Отримав травму хребта під Маріуполем – сектор «М». Інвалід ІІІ групи.

Марчук Григорій – батько двох дітей. Разом з дружиною і дітьми проживає у тещі в двокімнатній квартирі. Окрім них, у квартирі проживає ще четверо осіб. Служив у 128-й аеромобільній бригаді. Був поранений. Інвалід ІІІ групи. У 1994 році служив у Югославії, учасник бойових дій.

Пасічник Ігор – батько двох дітей. Разом із сім’єю винаймає житло на вул. Хмельницького. Служив у Маріуполі з виїздами під Волноваху. Отримав пошкодження хребта. Інвалід ІІІ групи.

Пархуновський Олександр – разом з дружиною проживає на вул. Надрічній. У травні 2014 року пішов добровольцем у Нацгвардію. Воював під Слов’янськом, де отримав травму і став інвалідом ІІІ групи. Боєць 2-го батальйону оперативного призначення.

Сергійчук Юрій – з грудня 2014 року був у Маріуполі, Волновасі. Далі – Опитне, Бутівка, Невельськ. У травні та червні 2016 року був поранений. Воює до сьогодні.

Ткачук Павло – батько трьох дітей. Проживає разом із сім’єю на вул. Сорохтея. Його позивний «Паша». Боєць ОМББ, 58 мотопіхотна бригада. З 15 липня по 15 вересня 2015 року стояв на блок-посту 1601 «Зайцеве».

Ткачук Ростислав – проживає разом з дружиною та двома дітьми у квартирі батьків на вул. Йосипа Сліпого. Всього в двокімнатній квартирі проживає сім осіб. Батальйон спецпризначення «Івано-Франківськ». Поранений у Слов’янську. Інвалід ІІІ групи.

Чертков Михайло – разом із сім’єю винаймає житло на вул. Івасюка. Служив у 80-й аеромобільній бригаді. Був поранений під Слов’янськом. Від посвідчення інваліда відмовився. Нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Фіцик Ярослав – батько чотирьох дітей. Разом із дружиною винаймають житло на вул. Довженка. Зареєстрований у військовій частині. Служив у 185-й комендатурі. На даний час відбуває ротацію у Дніпрі.

dsc_4470-900x596

dsc_4479-900x596

dsc_4482-900x596

dsc_4483-882x600

dsc_4486-900x596

dsc_4490-900x596

dsc_4495-823x600

dsc_4503-878x600


Поділитися публікацією: