Поділитися публікацією:

Вже третій рік поспіль у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів у передсвятковий новорічний та різдвяний час працює ярмарка солом’яних дідухів та «павуків», ялинкових прикрас, іграшок та підсвічників від майстрів бойківського ремесла.

Цьогоріч новорічно-різдвяна ярмарка розпочала свою роботу з 24 грудня 2016 р. і буде тривати до кінця різдвяних свят, інформує прес-служба прес-служба Долинської міської ради.

Відвідувач ярмарки може придбати до власної оселі або ж друзям солом’яні вироби від майстринь соломоплетіння Юлії Чічак (с. Небилів, Рожнятівського р-ну) та Наталії Бойко (м. Галич, Івано-Франківської обл.). Приємно здивують долинян також підсвічники ручного розпису, скляні тваринки та півники митця Олега Доморецького зі Львова.

Нагадаємо, “Ялинка, яку ми приносимо напередодні Різдва додому, – це є мертва енергія. Вона зрубана. А дідух – це жива енергія Різдва. Пшениця теж скошена, але у колоску є зернятка, які несуть життя. Їх змолочують, ними засівають поле, а воно, у свою чергу, дає новий урожай”.

dsc_00891

dsc_8405


Поділитися публікацією:
Теги: