Поділитися публікацією:

Всеукраїнське Братство ОУН-УПА імені генерала Романа Шухевича – Тараса Чупринки щиросердечно вітає дорогого побратима, сотенного УПА – “Кривоноса”
з Днем народження з Різдвом Христовим та Новим роком!, – написала у соцмережі Marija Solodchuk.

“Двісті п’ятнадцять стрільців треба було замаскувати так, щоб ворог не запідозрив нічого. Місцина відповідна знайшлася. Гори там брали дорогу в підкову. Мені подумалося, що сам Господь створив наші гори, щоб нищити в них непроханих зайд”, – згадує Мирослав Симчич, “Кривоніс”, як у січні 1945 року разом зі своєю сотнею розгромив цілу каральну дивізію НКВД, відому злочинами проти людяності.

За 2,5 години вони знищили майже всіх – 405 солдат і офіцерів полку дивізії НКВД, включно з її командиром – генерал-майором Дергачовим.

Мирослав Симчич був кілька разів засуджений на тривалі терміни в радянських концтаборах і відбув там загалом понад 32 з половиною роки.

За волю України, за нашу Незалежність, самостійність, боролися цілі покоління патріотів. Героїчна боротьба триває. Споконвічного ворога, “непроханих зайд”, окупантів не так легко прогнати з рідної землі. “Ніяка мораль не існує для москаля” – стверджує Мирослав Симчич, – але “віримо, що на нашій крові зросте нова щаслива Українська нація!”

Миру і свята в душі, дорогий друже Мирославе!

15875073_1509956382445077_7880460683570945562_o


Поділитися публікацією:
Теги: