Ретро-авто за $40 тис. знищили новорічним салютом (фото)

Поділитися публікацією:

66-річний Філіп Сміт, який живе у Шотландії, витратив 3 роки на капітальний ремонт своєї ретро-автівки – Wolseley Six Eighty 1952 року. До грандіозного завершення тривалого відновлення залишалось 2 тижні, як напередодні Нового року авто знищив феєрверк.

Під час святкування салют потрапив на гараж, де стояло раритетне авто. Спалахнула пожежа, внаслідок якої від автівки залишився лише каркас. Її неможливо відновити.

“Я убитий горем. Я спустошений. Ця машина – моя нав’язлива ідея. Я жив для неї. Увечері я підійшов до ліжка і почув феєрверк. Виглянув у вікно і побачив дим з даху гаража. Я подумав: “О ні”, і почалася паніка. Я вибіг на вулицю, мій сусід викликав пожежників. Але вони запізнились. Я весь час думав про машину, та не міг знайти своїх ключів, щоб відкрити гараж”, – розповідає власник машини.

Сміт – колишній слюсар, купив Wolseley 1983 року. З 1990-го машина 20 років простояла в гаражі. Нещодавно почав реставрувати авто і за 3 роки відновив кузов і салон, налаштовував відновлений мотор. Планував одразу після завершення ремонту подорожувати Шотландією та Ірландією.

“Я замовив так багато деталей для цього автомобіля і витратив стільки тисяч, щоб довести його до ідеального стану”, – журиться власник, передає thesun.

1952 року Wolseley Six Eighty став флагманом серед автівок. Коштував тоді 760 фунтів. Зараз його ціна – $40 тис.

Авто прозвали – Police Car, бо користувалося попитом серед поліцейських.

nintchdbpict000290603477

nintchdbpict000290603491


Поділитися публікацією: