Поділитися публікацією:

фото: http://korrespondent.net/

З нового року власники Карти поляка можуть розраховувати на фінансову допомогу для покриття витрат на оренду житла в Польщі в разі, якщо заявка на дозвіл на постійне проживання була подана після 1 січня.

 Це результат оновленого закону про Карту поляка, який вступив в силу з початку 2017 року, інформує Радіо Польща.

Прес-секретар Мазовецького воєводи Ева Філіпович сказала, що така допомога буде виплачуватися максимум протягом 9 місяців як власнику Карти поляка, так і найближчим членам його сім’ї, які перебувають в Польщі.

Філіпович пояснює, що в Мазовецькому воєводстві заяву про надання допомоги можна подати в Управлінні у справах іноземців у Варшаві або в представництвах цього відомства в інших містах.

Сьогодні Карту поляка має близько 180 тис. іноземців. Цей документ підтверджує приналежність до польського народу, а видається він з 2008 року особам польського походження, які проживають в 15 країнах колишнього Радянського союзу.

Зазначимо, що у 2016 році було прийнято зміни до закону, відповідно до яких, власники Карти поляка, приїхавши в Польщу, протягом 9 місяців будуть отримувати допомогу в розмірі 140 євро.


Поділитися публікацією:
Теги: