Поділитися публікацією:

Вже другий рік поспіль в місті писанки проводиться Коломийське Різдво, яке організовують ГО “Колмийські атракції” спільно з Коломийським центром туризму та дозвілля для коломиян та гостей міста.

Програма доволі насичена: колядки, вертепи, меланка та майстер-класи, а також Різдвяний ярмарок, який організовано за ініціативи міської мерії для ознайомлення гостей та туристів нашого міста з виробами  народних умільців та організації дозвілля містян.

“Уже з 8 січня на ямарку розпочалася святкова коляда! У зв’язку з морозами ми трохи затримуємо майстер-класи. За сприятливих погодніх умовах на ярмарку можна буде зробити щось цікаве з майстрами. Будемо виготовляти екоіграшки, розмальовувати імбирні пряники, також матимемо нагоду зробити різдвяного павука. Плануємо провести майстер-клас з ткацтва. Тож ярмарок обітцяє бути насичений на події», – повідомляє учасниця ГО «Коломийські атракції» Олена Бойцен.
  

Жителька міста Коломиї, Іванна(19 р), прокоментувала святкове дійство: «Різдвяний ярмарок безсумнівно потрібний для нас. Це так чудово, коли на  свята ми можемо прийти до ялинки, придбати сувеніри та ще поколядувати».

15935522_357844434573280_1863391865_o

 

Директор Коломийського центру туризму та дозвілля Таїсія Костюк зазначила: «Як і завжди, у кожній новій справі виникають труднощі, але ми їх успішно долаємо». На запитання, чи не жаліють продавці через те, що приїхали в наше місто в такий морозяний час та чи задоволені торгом, відповідає: «Більшість продавців приїжджають на всі ярмарки, думаю, Коломийський ярмарок їх приваблює».

Хто ще не встиг побувати на святковому ярмарку, має таку можливість. Вже 14 січня організатори обіцяють святкову Меланку, а також цікаві майстер- класи у найближчий час.

Олена Гелетюк      

                            Фото взяті з архіву ГО «Коломийські атракції»


Поділитися публікацією: