Поділитися публікацією:

18 серпня 2016 року о 19 год. 44хв. перехожий івано-франківець виявив на дереві у сквері на перехресті вулиць Шота Руставелі- Красівського, що в м. Івано-Франківську, повішане тіло дівчини, про що повідомив у поліцію.

Виїздом на місце події працівників слідчо-оперативної групи буловстановлено особу загиблої. Нею виявилася 15-річна жителька обласногоцентру. За цим фактом поліцією було розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

pm902image002

В ході проведення розслідування слідством були одержані обгрунтованідокази, які вказують на те, що 15-річна дівчина позбавила себе життя через рідного батька, який неодноразово схиляв її до статевих зносин з ним. У зв’язку з чим 36-річному чоловіку оголошено підозру вчинення злочинівпередбачених ч. 3 ст. 120 (доведення до самогубства) та ч.2 ст.155 (статевізносини з особою, яка не досягла статевої зрілості) Кримінального кодексу України та обрано судом міру запобіжного заходу у вигляді тримання підвартою. Про одержані слідством докази наруги батька над дочкою: змістпередсмертних записок дівчинки, покази свідків та інші деталі, які слідствуще належить з’ясувати в ході провадження, яке триває, повідомили на брифінгу із журналістами т.в.о. заступника начальника – начальника СУ ГУНП в Івано-Франківській області Ігор Максимів та начальник сектору ювенальної превенції УПД ГУНП в області Алла Бойчук.

pm71image003

Йшлося про мікроклімат у сім’ї, фізичний та психологічний тиск батька на дочку, його погрози, розповіді товаришок про підозрілі неприродні («дивні») стосунки батька з дочкою та про інше дивіться у відеозапису брифінгу.

pm219image004

Сектор комунікації Головного управління

Національної поліції в Івано-Франківській області


Поділитися публікацією:
Теги: