Поділитися публікацією:

У Різдвяний час волонтери із Тисменицького, Тлумацького та Галицького районів черговий раз повезли на передову домашні страви, приготовлені українськими берегинями, щоб на свята воїни, які перебувають за тисячі кілометрів від дому, теж відчули турботу і атмосферу Різдва.

 Акція мала назву «Допоможи солдату, збережеш державу», інформує відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Для голови Тисменицької районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Дмитра Сатура його побратимів: керівників РО УСВА Валерія Ступницького з Тлумаччини та Михайла Вітовського з Галицького району, які доставляють допомогу військовим на Схід України, це, певне, вже двадцята поїздка в зону українсько-російського протистояння.

%d1%81%d1%82%d1%80%d0%b0%d0%b2%d0%b8-5

Вже третій рік поспіль не залишаються осторонь і допомагають, чим можуть, жителі Тисменицького району, адже майже з кожного населеного пункту чоловіки служили або ще несуть службу в зоні АТО. А від їх здоров’я, фізичного та морального стану багато в чому залежить перемога в цій неологошеній війні. Відтак допомога, теплі слова та речі з рідного краю сприяють витримати холоди і піднімають моральний дух нашим воїнам.

%d1%81%d1%82%d1%80%d0%b0%d0%b2%d0%b8-3

Господині Тисмениччини приготували й передали захисникам різноманітні страви до святкового столу. Найбільше було голубців із квашеної капусти та вареників. До слова, тільки з Побережжя, кожної із них було сім та шість відер. Меню поповнили буханці запашного житнього хліба, випічка та десятки кілограмів м’ясних виробів від тисменицьких місцевих ковбасників, коробки печива й незліченна кількість овочевих і м’ясних консервів, кілограми часнику, більше сотні кілограмів буряка та моркви, картоплі. Не обійшлося й без головної страви Різдвяного столу – куті, якої передали на лінію фронту два відра.

Усі, хто долучився до акції, звозили продукти харчування (печиво, чай, каву, медівники, олію, сало, смалець, картоплю, буряк, консерви, закрутки) все те, що необхідно до святкового столу.

«Захоплюємося нашими краянами, які попри економічну скруту вділяють часточку для потреб військових. Адже добре розуміють їх місію на Сході — оборону не тільки східних рубежів, а територіальної цілісності всієї країни, — наголошує Дмитро Сатур. — Щиро вдячні усім за матеріальну і моральну підтримку».

У далеку та небезпечну дорогу у зону протистояння група волонтерів вирушила після священничого благословення на подвір’ї адміністративного будинку Тисменицької районної влади. Подарована отцем Ігорем Пилипчуком церкви Архістратига Михайла ікона оберігатиме волонтерів та їх транспортний засіб.

%d1%81%d1%82%d1%80%d0%b0%d0%b2%d0%b8-11


Поділитися публікацією:
Теги: