Поділитися публікацією:

Джерело:galka.if.ua

Рятувальники надавали допомогу літній мешканці Франківська, яка протягом десяти днів не виходила на зв’язок. Та іншій, яка не могла самостійно рухатися.

Про це інформує Управління НС ОДА.

12 січня надзвичайники отримали повідомлення від працівників поліції з проханням допомогти відчинити вхідні двері на вулиці Волошина. Зі слів працівників поліції в квартирі перебуває літня жінка, яка з 2 січня не виходить на зв’язок та не відчиняє двері.

Працівники пожежно-рятувальної служби за допомогою висувної драбини через вікно другого поверху проникли у квартиру та відчинили двері зсередини. В квартирі була 85-річна власниця квартири. Її госпіталізувади працівники швидкої медичної допомоги.

Цього ж дня рятувальники виїжджали на подібний виклик на вулиці Курінного Чорноти. В квартирі на другому поверсі двох поверхового житлового будинку перебувала 84-річна  жінка, яка близько доби не виходила на зв’язок. Працівники пожежно-рятувальної служби в присутності поліції, за допомогою шанцевого інструменту відкрили вхідні двері в квартиру.

В спальні, на підлозі виявили жінку, яка не могла рухатись. Вона була при свідомості, в задовільному стані. До місця викликано швидку медичну допомогу.


Поділитися публікацією:
Теги: