Поділитися публікацією:

Джерело: i.ytimg.com

Депутат Івано-Франківської обласної ради Петро Книшук нещодавно був обраний на посаду голови Матеївецької об’єднаної територіальної громади.

В зв’язку з цим  Матеївецька сільська виборча комісія звернулась до голови обласної ради Олександра Сича та обласної виборчої комісії.

Адже, відповідно до норм чинного законодавства, Петро Книшук тепер повинен припинити дію депутатського мандата у Франківській облраді. Цього вимагають стаття 89 закону “Про місцеві вибори”, постанови Центральної виборчої комісії №381 та рішення Конституційного суду №12рп-2004.

“У разі невиконання вимог чинного законодавства Матеївецька сільська виборча комісія не зможе визнати повноваження сільського голови на першому пленарному засіданні Матеївецької сільської ради об’єднаної територіальної громади”, – пише голова Матеївецької виборчої комісії Галина Шуп’як.

Втім, рішення про припинення дії депутатського мандата обласна виборча комісія досі так і не прийняла. Але перше пленарне засідання Матеївецької сільської ради з новим очільником, всупереч нормам законодавства, таки відбулось.

111

11


Поділитися публікацією:
Теги: