Поділитися публікацією:

Джерело:brdo.com.ua

Господарським судом Івано-Франківської області задоволено позов військової прокуратури Західного регіону України про визнання права власності на земельну ділянку Міністерства оборони України та витребування її з чужого незаконного володіння.

Зокрема, судом визнано право власності за державою в особі оборонного відомства на земельну ділянку в селі Крихівці поблизу міста Івано-Франківська. Загальна площа цієї території становить 12,2 га, вартість – понад 32 млн грн.

Указана земельна ділянка незаконно вибула з державної власності на користь суб’єкта господарювання на підставі підроблених документів про перебування земельної ділянки в статутному капіталі іншого приватного підприємства та незаконного судового рішення. Останнє скасовано за апеляційною скаргою військової прокуратури Івано-Франківського гарнізону.

У подальшому організації-змовники реалізували земельну ділянку, у зв’язку з чим прокуратура регіону звернулась до суду з позовом про визнання права власності на землю та витребування з чужого незаконного володіння.

Згодом задля реального виконання вказаного судового рішення прокуратура забезпечила внесення до Державного реєстру речових прав відомостей про власника земельної ділянки – Міністерство оборони України.

Таким чином, державі повернуто земельну ділянку оборонного відомства, що незаконно вибула з її власності.


Поділитися публікацією: