Поділитися публікацією:

Джерело:futsal.sport.ua

Завдяки небайдужим людям, а також гравцю збірної України Роману Зозулі, юні футболісти з Коломиї візьмуть участь у фінальній частині Кубку України з футзалу. Адже необхідні для поїздки сума коштів зібрана. 

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив тренер коломийського “Прикарпаття” Олександр Дем’янчук.

15937315_1328524513879347_9162055597713447034_o

“Дорогі друзі, щиро дякуємо всім хто долучився до збору коштів для участі Коломийське “Прикарпаття” у фінальній частині Кубку України з футзалу серед команд 2004/05 р.н., що відбудеться у м. Вінниця з 24 по 27 січня.

Завдяки Вашим зусиллям за три дні вдалося зібрати 17 456 грн, що дозволить повністю профінансувати транспортні витрати, проживання та харчування юних спортсменів!

Друзі, ми цінуємо вклад кожного у цю благородну справу!!! Напишіть будь ласка в коментарях під цим постом або мені в приват ваші адреси, щоб ми могли надіслати Вам календарики на 2017 рік з фото нашої команди від мережі друку Паперівка.

Також особливу подяку хочеться висловити відомому українському футболісту Роман Зозуля та Благодійному Фонду Покуття. Завдяки Вашим старанням наші діти не лише поїдуть на фінал Кубку України, а й будуть відповідно екіпіровані!

Також висловлюємо щиру подяку журналістам місцевих та всеукраїнських ЗМІ, які привернули увагу громадськості до наших проблем та цим самим внесли значний вклад в організацію поїздки!

Коломийське “Прикарпаття” зараз активно готується до відповідальних матчів та передає привіт всім небайдужим людям, які в цей не легкий час здійснили мрію дітей!!!”, – йдеться в дописі.

Нагадаємо, що нещодавно тренер дитячої футбольної команди “Прикарпаття”, яка займається у Коломиї, Олександр Дем’янчук виставив на продаж автограф Хосепа Гвардіоли, щоб повезти команду на змагання.

автограф Гвардіоли

Поділитися публікацією: