Поділитися публікацією:

Джерело:www.rbc.ua

За принципової позиції прокуратури організатор злочинної групи відбуватиме реальне покарання за збут амфетаміну.

Як повідомив начальник відділу прокуратури області Микола Ільницький, 12 січня апеляційний суд Івано-Франківської області відхилив апеляцію засудженого та залишив у силі вирок суду першої інстанції стосовно трьох учасників організованої групи, які збували наркотики в Івано-Франківську.
Нагадаємо, прокуратурою Івано-Франківської області було підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та ч. 2 ст. 317 (організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України щодо трьох учасників цієї організованої групи.
Організатор злочинної групи та двоє його спільників  упродовж  квітня-червня 2014 року збували на території обласного центру психотропну речовину та організували місце для її вживання.
Вироком суду 31-річного організатора злочинної групи засуджено до 5 років 8 місяців позбавлення волі, одного з його спільників – до 5 років 4 місяців, а другого – до 5 років з конфіскацією всього майна.
Не погодившись із призначеним покаранням, організатор групи оскаржив його в апеляційній інстанції. Однак рішенням апеляційного суду вирок першої інстанції залишено без змін, повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області.

Поділитися публікацією:
Теги: