Поділитися публікацією:

Джерело:ifnmu.edu.ua

В Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І.Франка відбулось офіційне відкриття персональної виставки живопису асистента кафедри загальної практики (сімейної медицини), фізичної реабілітації та спортивної медицини Івано-Франківського національного медичного університету Галини Григорук.

«З дитинства я захоплювалась малюванням, але потім я вибрала професію лікаря, — розповідає Галина Григорук. — Я дуже люблю свою професію, мені подобається наш університет, але душа прагнула ще чогось. І одного разу в мене з’явилось натхнення, і захотілось малювати. Малюю здебільшого вечорами, ночами, вихідними. Мені цікаво пробувати та вивчати щось нове, але не можу прогнозувати, що буду малювати в майбутньому. Хтозна, куди мене поведе пензель».

 

За словами Галини Григорук, вона хоче поєднати мистецтво зі своєю професією. «Маю бажання створити щось на кшталт арт-терапії, — говорить живописець. — Я вважаю, що споглядання мистецтва теж може бути засобом лікування».

 

На виставці представлені натюрморти та пейзажі — у таких жанрах працює авторка. За неповний рік вона встигла створити понад 30 робіт. Така продуктивність вразила навіть місцевих іменитих майстрів образотворчого мистецтва, які відвідали виставку.

 

«Те, що ця людина лікар і захоплюється образотворчим мистецтвом, як на мене, це абсолютно гармонійне поєднання, — каже голова правління Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України Микола Якимечко. — Представлені композиції говорять про те, що їхній автор залюблений у цей світ, любить життя, оптиміст, і намагається поділитися цією красою та оптимізмом з навколишнім світом. Видно намагання створити красиву роботу. А те, що де-не-де є композиційна, тональна чи колористична хиба — то це не страшно. Мікеланджело був геніальною людиною, але вчився все життя».

 

«Людина, яка не має мистецької освіти, займається медициною і малює, в мене викликає тільки пошану, повагу і любов до такої особистості, — говорить Дмитро Сивак, Заслужений майстер народної творчості України. — Ми бачимо, що треба просто ставати і працювати, але робити це насамперед з любов’ю. Рівень робіт досить високий, вони мені дуже подобаються».

 

Наприкінці відкриття сталась приємна несподіванка для всіх присутніх. Галина Григорук влаштувала лотерею та подарувала її переможцю одну зі своїх картин.

 

Експозиція представлена в приміщенні відділу мистецтв наукової бібліотеки (4 поверх). Виставка триватиме до 24 січня.

20170112_grygoruk_20

20170112_grygoruk_18

20170112_grygoruk_17

20170112_grygoruk_16

20170112_grygoruk_14

20170112_grygoruk_13

20170112_grygoruk_12

20170112_grygoruk_04

20170112_grygoruk_03

 

 


Поділитися публікацією:
Теги: