Поділитися публікацією:

Фото: kor.ill.in.ua

Відповідно до навчальної програми курсанти других та третіх курсів Факультету №3 м. Івано-Франківська НАВС України, Одеського та Дніпропетровського державних університетів внутрішніх справ, а також Національної академії внутрішніх справ проходитимуть практику в підрозділах поліції області.

Стажування заплановано на місячний термін впродовж якого юні правоохоронці на практиці будуть застосовувати здобуті теоретичні знання, інформують в ГУНП області.

Перед їх початком керівництво ГУНП в області провело цільові інструктажі за напрямками діяльності служб, зокрема долучились заступник начальника ГУНП в Івано-Франківській області Василь Кіцелюк, т.в.о. заступника начальника – начальник СУ ГУНП в області поліції Ігор Максимів, начальник управління карного розшуку Роман Чекмарьов та керівники інших служб.

Як зазначив Василь Кіцелюк, стажування є доброю нагодою до самовдосконалення. Він підкреслив: «Щоб бути професіоналом своєї справи, потрібно докладати немало зусиль. Знання треба підтверджувати практикою. Це закономірно. Ви маєте відтепер усвідомити усю відповідальність своєї професії, бути допитливими, проявляти ініціативу і за цей час здобути якомога більше практичних навиків».

Також прозвучали й певні застереження курсантам-практикантам зокрема, щодо обов’язкового дотримання дисципліни і законності під час служби. За місяць практики кожному буде дана характеристика.

Джерело: if.npu.gov.ua


Поділитися публікацією:
Теги: