Поділитися публікацією:

Фото: blitz.if.ua

Завершилась реалізація заходів проекту “Вуличне освітлення в м. Івано-Франківську”, який співфінансувався за рахунок коштів кредиту НЕФКО та міського бюджету.

Загальна вартість проекту склала 8 млн 337,5 тис. грн, у тому числі 4 млн 337,5 тис. грн – за рахунок коштів міського бюджету, 4 млн грн – кредит НЕФКО, інформує прес-служба МВК.

У рамках проекту провели заміну 2264 натрієвих світильників світлодіодними на бічних вулицях міста, що забезпечило щорічне зменшення споживання електричної енергії ДПЕМЗО “Міськсвітло” на 628 тис. квт·год. і річну економію близько 620 тис. грн. На 370 тис. грн. зменшилися річні витрати на технічне обслуговування електричних мереж освітлення. Викиди СО2 зменшилися на 500 т/рік, SO2 – на 4 т/р, NO2 – на 2,3 т/р.

Значно покращилось освітлення у скверах біля Івано-Франківського національного медичного університету та на площі Адама Міцкевича завдяки спорудженню мереж зовнішнього освітлення із застосуванням парково-декоративних опор та світлодіодних світильників.

В ході реалізації проекту, крім основних цілей, виконано реконструкцію освітлення території дитячих садків “Пізнайко” (вул. Сахарова, 32) та в с. Угорники, СШ №17 по Набережній ім. Стефаника, 16а, території біля СШ №25 (вул. 24 Серпня, 13) та біля СШ №8 по вул. Коломийській, 9.

Згідно з кредитною угодою з НЕФКО після виконання заходів, передбачених проектом, Івано-Франківськ отримав третій транш кредиту на суму 400 тис. грн. За рахунок цих коштів у грудні у центральній частині міста (на Вічевому Майдані, вулицях Бачинського та Вітовського) замінили 58 натрієвих світильників на якісні світлодіодні, що дозволило значно поліпшити освітлення на цих вулицях, не змінюючи зовнішнього вигляду опор та світильників.


Поділитися публікацією:
Теги: