Поділитися публікацією:

Фото: market.korupciya.com
Перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка та заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк провели робочу зустріч з представниками чеської фірми Sky Power щодо переробки твердих побутових відходів.

Чеську фірму Sky Power представляв керівник Ярослав Виборний. На зустрічі були також присутні директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Жанна Табанець, директор департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА Назарій Іванів,  інші керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та представники компанії Sky Power.

Під час робочої наради перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка зазначила: «Сьогодні ми обговоримо вкрай важливу та актуальну проблему  – це питання переробки сміття. Ми ретельно вивчимо і проаналізуємо запропонований проект та визначимо основні аспекти співпраці з цією компанією».

Представник чеської фірми Sky Power  ознайомив присутніх із проектом переробки твердих побутових відходів. Зокрема, щодо розгляду можливості відкриття на території області підприємства, яке переробляє тверді побутові відходи та виготовляє внаслідок переробки електроенергію. 80 відсотків коштів для відкриття цього сміттєпереробного заводу пропонує залучити компанія Sky Power  та 20 – це кошти місцевих бюджетів.

«Це питання актуальне сьогодні у контексті розгляду Верховною Радою України підготовленого законопроекту, який стосуються відновлених джерел енергії та економічної доцільності переробки твердих побутових відходів у електроенергію. Після прийняття цього Закону України нам необхідно ознайомитись із практикою роботи таких підприємств у Європі», – зауважив  заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк.

Додамо, що перший заступник голови облдержадміністрації Мірія Савка запропонувала представникам чеської компанії Sky Power підготувати поетапний виклад запропонованого проекту для його подальшого опрацювання керівниками структурних підрозділів ОДА.

IMG_2945_(1)

IMG_2967

IMG_2953_(1)

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації


Поділитися публікацією:
Теги: