Поділитися публікацією:

Фото: charivne.info

Реалізація реформи «Нова українська школа» та впровадження змін потребуватимуть залучення міжнародних експертів, зокрема з країн, де подібні зміни вже відбулись. Про це під час зустрічі з міжнародними донорами повідомила міністр освіти Лілія Гриневич.

За її словами, Україні важливо переконатися, що мережа її міжнародних донорів і партнерів є єдиною, усі однаково поінформовані про політику МОН у профільних сферах і можуть координувати участь у реформах як зі своїми урядами, так і з іншими колегами та міжнародними організаціями.

«Ми давно разом працюємо, але це вперше, коли ми збираємо всіх наших партнерів в одному місці. Ми маємо багато проектів і вдячні вам за участь у них, але ми хочемо зібрати їх разом, як пазл, щоб створити загальну картину реформ в освіті та стимулювати продуктивну співпрацю в усіх важливих сферах. Зараз у нас є прогалини між різними проектами, що не дають запрацювати реформам повною мірою. Щоб цього уникнути, ми маємо працювати разом», – наголосила Гриневич.

Вона також наголосила на тому, що Міносвіти продовжує пошук партнерів для створення національної освітньої онлайн-платформи.

«За допомогою цієї платформи ми хочемо створити новий формат у стосунках між батьками, вчителям та учнями. Наразі ми шукаємо партнерів для співфінансування цієї важливої ініціативи, так само як і експертів, які зможуть поділитися досвідом у цій сфері, а також провести експертизу», – зазначила міністр.

Джерело: osvita.ua


Поділитися публікацією: