Поділитися публікацією:

Фото: expres.ua

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків та його заступники отримуватимуть суттєву надбавку та матеріальну допомогу.

 

По це йдеться у рішенні міської ради, прийнятому сьогодні.

 

Відповідно до ст.21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, керуючись ст.25, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

в и р і ш и л а :

– встановити з 03 січня 2017 року міському голові, секретарю міської ради, першому заступнику міського голови, заступникам міського голови та керуючому справами виконкому міської ради надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та вислугу років;

– надати секретарю міської ради, першому заступнику, заступникам міського голови та керуючому справами виконкому міської ради матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань в розмірах середньомісячної заробітної плати і преміювати їх за результатами праці, а також до державних та професійних свят в межах затвердженого фонду оплати праці на відповідний період згідно розпорядження міського голови”;

– здійснювати щомісячне преміювання міського голови та з нагоди державних і професійних свят у максимальному розмірі, секретарю міської ради, першому заступнику, заступникам міського голови та керуючому справами виконкому міської ради встановленому у межах фонду преміювання”.

 

Тим часом Руслан Марцінків ініціює жорстку економію в міській раді.

 

Як писала Фіртка, секретар міської ради Оксана Савчук матиме оклад – 3 569,00 грн. Розмір посадового окладу першого заступника міського голови Миколи Вітенка – 3 771 грн.

 

Заступників очільника міста Олександра Левицького, Богдана Білика та Олексія Кайди – 3 569 грн. Натомість спеціалісти, керівники департаментів, відділів та управлінь матимуть заробітну плату в розмірі 1 723 грн.

 

А загалом на 193 осіб, які є у штаті Івано-Франківської міської ради з місячним фондом заробітної плати за посадовими окладами передбачено 346 441,00 грн.

Джерело: firtka.if.ua


Поділитися публікацією:
Теги: