Поділитися публікацією:

Фото: carpathian.land

Посадовцю держкомзему повідомили про підозру: чиновника звинувачують у зловживаннях, внаслідок яких роздано у приватні руки землі Карпатаського національного природного парку вартістю понад 6 млн грн.

Карта Карпатського НПП.
Карта Карпатського НПП.

Прокуратура Івано-Франківської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо директорки державного підприємства, яка також є начальником одного з відділів Держкомзему, повідомляє прес-служба прокуратури Івано-Франківської області. 

Встановлено, що посадова особа, зловживаючи службовим становищем, у березні 2010 року видала і підписала державні акти на право власності на 12 земельних ділянок загальною площею 3,67 га, які перебували в постійному користуванні Карпатського національного природного парку .

На підставі цього орган місцевого самоврядування своїм рішенням затвердив проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

Такими діями державним інтересам завдано збитки на 6 млн 85 тис грн.

Крім того, всупереч інтересам служби та з метою одержання неправомірної вигоди для іншої особи, в листопаді 2013 року посадовець уклала та підписала фіктивний договір із приватним підприємцем, за яким державним підприємством перераховано 60 тис. грн за неіснуючий товар. В подальшому, щоб приховати свої злочинні дії, достовірно знаючи, що цей товар на державне підприємство не надійшов, видала неправдиві документи щодо отримання та використання цих матеріалів і списала їх.

Наразі їй повідомлено про підозру за ч.ч.1,2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч.1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.


Поділитися публікацією:
Теги: