Поділитися публікацією:

Фото: myk.hsc.gov.ua

У 2017-ому році в Івано-Франківській області діятиме програма стажування у сервісних центрах МВС.

Це  — інтенсивний та безкоштовний курс навчання, що проводиться у рамках реформи. Він розрахований на тих, хто прагне у майбутньому стати співробітниками фронт-офісів сервісних центрів МВС, повідомляють у прес-службі структури.

Пріоритетом реформи є якісне надання адміністративних послуг та клієнтоорієнтований персонал. У зв’язку із цим, відбувається поступове оновлення кадрового складу.

У 2017 році Програма стажування відбудеться у Рівненській, Полтавській, Сумській, Івано-Франківській, Херсонській, Житомирській, Чернівецькій, Волинській, Запорізькій та Кіровоградській областях.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вік від 18 років, закінчена вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра (спеціаліста), відсутність судимостей, досвід роботи у сфері послуг схвалюється, але не є обов’язковим.

Перевага надається  кандидатам, які раніше не працювали у відомствах, що підпорядковуються МВС, вмотивовані стати частиною реформи та прагнуть до якісного надання послуг громадянам.

Відбір кандидатів складається з двох етапів: прийом (в онлайн-режимі) та розгляд анкет, проведення інтерв’ю.

Ознайомитися з усією інформацією щодо графіків проведення стажування, вимог, що висуваються до кандидатів, критеріїв відбору, статистик, а також заповнити та надіслати анкету можна на сайті hsc.gov.ua у розділі «Публічна інформація», підрозділі «Стажування».

Програма відбулася вже у 14 областях України та Києві.

Відповідно до статистики,  понад 90% кандидатів на місця стажерів у сервісних центрах МВС не працювали раніше у системі МВС, близько 50% — працевлаштовані на момент подачі анкет і більше 60% кандидатів мають досвід роботи у сфері послуг.


Поділитися публікацією:
Теги: