Поділитися публікацією:

Фото:depo.ua

Спортсмен, правник і працівник спиртзаводу водночас. Автомобіль цього горе-водія днями зупинила патрульна поліція Івано-Франківська. Через порушення правил дорожнього руху. Повертаючи на бічну вулицю, чоловік не увімкнув світловий покажчик повороту. Як виявилось, водій автівки був ще й під впливом оковитої. Та навіть двох слів не міг зліпити докупи.

Втім, пройти тест на вміст алкоголю в крові чоловік категорично відмовився. Спершу нетверезий водій намагався налякати копів лайкою та погрозами. Коли ж побачив, що такий метод недієвий, почав «давити» законом. Вимагав адвоката. І навіть погрожував полісменам звільненням з роботи.

Впевненості сміливцю таки не бракувало. Вочевидь, її чоловікові додавали видумані регалії, які невпинно росли у процесі спілкування.

Втім, автомобіліст виявився непохитним. Після кількох невдалих спроб налякати співробітників поліції своєю посадовою і фізичною «величчю», він пішов іншим шляхом.

Під приціл патрульної поліції горе-водій потрапив не вперше. Раніше проти нього уже порушували Статтю 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення. А саме – щодо “відмови пройти тест на вміст алкоголю в крові”. У “шукача дорожніх пригод” тимчасово вилучили посвідчення водія. До вияснення справи у суді.

Сюжет – ТРК “Вежа”.


Поділитися публікацією:
Теги: