Поділитися публікацією:

Фото: volynpost.com

Після такої щедрості, з якою Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков почав вручати українським жінкам-політикам нагородну зброю, можна сміливо сказати, що в тому випадку, якщо з політикою у них все-таки не складеться, яскраві ролі в голлівудських блокбастерах їм забезпечені, повідомляє Корупція. інфо

Саме цим представницям української політики наш сьогоднішній рейтинг «ТОП-5 українських жінок зі« стволами »від Авакова» і присвячується.

№ 5. Наталія Яресько

До слова, Наталії Яресько, яка прилетіла реформувати Україну з далекої Америки, саме час змиритися з тим, що з роллю глави Міністерства фінансів вона, м’яко кажучи, не впоралася, і знову подивитися кудись в сторону Штатів.

Тим більше що ствол від Арсена Авакова у неї вже є – а значить, гідна роль в одному з американських бойовиків їй забезпечена. Заодно можна буде постріляти і в тих, хто реформи «заважав» робити. А уроки акторської майстерності екс-міністру цілком могла б дати голлівудська актриса Міла Йовович, як відомо, теж українського походження.

№ 4. Соня Кошкіна

Що стосується головного редактора видання «Лівий берег» Соні Кошкіній, незважаючи на те, що дівчина і не з Верховної Ради, з представниками українського політикуму вона спілкується частіше, ніж будь-хто інший.

Втім, шансів на заняття своєї ніші в парламенті, як і багато її колег-журналістів, це спілкування аж ніяк не збільшує. А ось нагородну зброю Арсена Авакова – погодьтеся, це вже щось…

З пістолетом під столом і питання незручні задавати не страшно і сказати ущипливо що-небудь таке можна. Та й взагалі, зі зброєю в руках на просторах свого видання можна будь-яку «заказуху» провернути.

Крім того, з її то даними і вечірніми сукнями з приводом і без, успіх в світі шоу-бізнесу і кіно їй просто гарантований. І чим вона гірша за ту ж Кейт Бекінсейл, врешті-решт? Навіть зачіски схожі.

№ 3. Валерія Гонтарєва

Для цієї жінки, що стоїть на чолі цілого Національного банку України, зброя – це щось життєво необхідне. Адже не секрет, що Валерію Гонтареву у нас в країні не надто люблять.

Цілком можливо, що серед своїх небезгрішні колег саме вона – безперечний лідер всенародної ненависті. На щастя, глава МВС відмінно знав, що подарувати першій блондинці країни. Як ви здогадалися, це була не біжутерія, в любові до якої зізналася якось глава НБУ, а чудовий, і головне – компактний, пістолет.

Не вийняток, що націоналізація «Приватбанку» не обійшлася без цього самого нагородної зброї… Так що наша Гонтарєва – це якась Скарлетт Йоханссон, тільки постарше.

№ 2. Лілія Гриневич

Уже готової до застосування своїх талантів в кіноіндустрії виявилася Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Зокрема, про це свідчать її численні репетиції на камеру, коли вона включає всю свою харизму і з натягнутою посмішкою вітає співгромадян зі святами.

Правда, пістолета, подарованого все тим же Арсеном Аваковим, на цих відеозаписах поки не видно… Здається, свою зброю Міністр залишила на потім – може бути, на наступну вступну кампанію. Як відомо, батькам і абітурієнтам її «нововведення» виявилися не до душі.

Також не є вийнятком, що пістолет може їй знадобитися і в цілях самооборони при нападі розлючених студентів, які залишилися без стипендій, а також викладачів, яких «мінімалка» мало не прирівняла до безробітних. Одним словом, Анджеліна Джолі їй на допомогу!

№ 1. Тетяна Чорновіл

Перше місце в нашому рейтингу, звичайно ж, могло дістатися лише їй одній – парламентарія від «Народного фронту», бойовий подрузі стрілка Сергія Пашинського і просто – жінці-воїну Тетяні Чорновіл.

Як ви знаєте, вона настільки сувора, що автобуси грізних СБУшників може атакувати однією лівою. І як же здорово, що Арсен Аваков виправив це непорозуміння і подарував їй справжній пістолет.

Тепер безперестанні нападки нестримної Тетяни Чорновіл, до слова, яка стоїть на обліку у психіатра, стануть набагато ефективнішими. Справжня Зена, непередбачувана жінка-воїн, королева воїнів – та, яка зможе допомогти всім, кому потрібна допомога… Таня, вперед!

До слова, всі ТОП-5 наших дам отримали в подарунок «Форт-9» – компактний і легкий пістолет, який вважають ідеальним для прихованого носіння з метою самооборони. Так що краще не нападати…


Поділитися публікацією:
Теги: