Поділитися публікацією:

Фото: image.112.ua

Корпорація Roshen вирішила зупинити виробництво на Липецькій кондитерській фабриці (Росія) по політико-економічних причинам, повна консервація запланована на квітень. Про це йдеться в заяві корпорації, передають Українські Новини.

“Корпорація Roshen зупиняє виробничу діяльність Липецької фабрики. Таке рішення було прийнято за політико-економічних причин. Повна зупинка і консервація заплановані на квітень 2017 року”, – сказано в повідомленні корпорації.

Наголошується, що весь персонал, що залишився на фабриці – близько 700 осіб – вже проінформований про майбутню зупинку фабрики.

“Арешт майна Липецької кондитерської фабрики, накладений слідчим комітетом Російської Федерації в рамках порушеної кримінальної справи, продажі фабрики зробив неможливими”, – зазначає корпорація.

Згідно з повідомленням, з 2013 року виробництво на фабриці скоротилося в 3 рази: в 2013 році вироблено 132 тис. тонн продукції, в 2015 – 50,5 тис. тонн, в 2016 – 40 тис. тонн.

“Причиною тому стало і різке зниження асортименту після заборони Росспоживнаглядом у 2013 році експорту української продукції Roshen на територію Росії, і активна антиукраїнська пропаганда в російських ЗМІ, і перешкоду зростання представленості продукції корпорації на полицях магазинів Росії. Все це на тлі зниження загального рівня купівельної спроможності призвело до значного зниження обсягів виробництва”, – йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що через спад виробництва істотно скоротилася кількість працівників: в кінці 2013 – початку 2014 року чисельність персоналу становила понад 1 900 чоловік, на кінець 2016 – близько 700 осіб.

Як повідомляли Українські Новини, 2015 рік Липецька кондитерська фабрика закінчила зі збитками 62,7 млн рублів, скоротивши виручку на 25%, або на 505,231 млн рублів до 1,527 млрд рублів порівняно з 2014 роком.

До складу корпорації Roshen входять Кременчуцька, дві Вінницькі, Київська кондфабрики, Маріупольська, яку акціонери вирішили ліквідувати, Липецька кондитерська фабрика “Ліконф” (Росія), а також Клайпедська кондитерська фабрика UAB Roshen (Литва) і фабрика Bonbonetti Choco (Угорщина).

Roshen є дочірнім підприємством Українського промислово-інвестиційного концерну ” (“Укрпромінвест”, Київ).

Нагадаємо, як заявив глава Адміністрації Президента Борис Ложкін, Президент Петро Порошенко твердо вирішив продати Липецьку кондитерську фабрику, що належить кондитерської корпорації Roshen.

Джерело: ukranews.com


Поділитися публікацією:
Теги: