Поділитися публікацією:

Фото:zakupy.lviv.ua

Іванофранківці скаржаться на невідповідність суми, вказаної на ціннику та у чеку, а також на несвіжі товари у місцевих супермаркетах.

У спільноті “Комуналка ІФ” Bogdan Galyuk написав:

“Вопак” на Пасічній. Пару годин тому жінка купила ковбасу. Вдома помітив підставу. На етикетці ціна – 45.26 гривень, а в чеку – 53.25 гривень. Ціна питання + 8 грн. Чудо?

У вас таке бувало? Чи лиш у нас такі чудеса творяться?:)”, – написав чоловік та додав фото.

ковбаса

У коментарях франківці почали активно обговорювати, у яких супермаркетах і як їх обдурювали.

“І в мене була схожа ситуація у “Вопаку”, зразу ж підійшла адміністратор і повернула різницю, навіть не вибачилась”, – написала Nataliia Pavliuk.

“Я зовсім недавно в цьому ж магазині мала подібну ситуацію. Але то таке майже у всіх супермаркетах”, – зауважила Светлана Ясиницкая-Соловьёва

“В “Колібрісі” (Пасічна) регулярно на цінниках одне, на касі інше. Різниця – пару гривень, але так по пару гривень з клієнта, і можна на прибуток в тисячі вийти за місяць”, – відреагував Дмитрий Штогрин.

“Ось що вчора купив у “Колібрісі” на Пасічній, дууууже вибачались. Це неодноразове перебивання ціни в цьому магазині. Проблема в тому, що це в усіх супермаркетах такі проблеми, і нікого і нічого вони не бояться. Стараєшся вже все перевіряти але … Вже і незнаю, де купляти продукти”, – написав Володимир Іванович.

Чоловік додав відео, на якому видно, що куплена ним риба – із пліснявою: https://www.facebook.com/volodymyr.ivanovych1/videos/1330343553713390/.

Джерело: galka.if.ua


Поділитися публікацією:
Теги: