Поділитися публікацією:

Шановні мешканці Коломийщини!

Член правління ГО”Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих,померлих та безвісти зниклих в зоні АТО”  у Коломиї та Коломийщині Лілія Чепіль та волонтер ВПО “Коломия-Центр” Ігор Костюк організовують проект «Діти Небесної Гвардії Коломийщини». Цей проект задуманий для того, щоб допомогти здійснити мрії тим дітям, в яких батьки загинули у російсько-українській війні.

Шановні друзі, ми цінуємо будь-яку допомогу, сприяння та розголос для здійснення мрій дітей Небесної Гвардії м. Коломиї у цей складний для їхніх сімей час. Батьки цих дітей загинули, захищаючи терени нашої держави, тож давайте не залишатися осторонь і хоча б маленьку краплю радості принесемо в їхнє життя у день народження.

Коломиянин Максим Юрчишин мріє про власний телефон. Хлопчик народився 01.02.2009 року. Навчається у 2-ому класі, проживає у Коломиї, відвідує гурток танців «Дивограй» у Будинку школяра. Дуже любить читати.

Його батько Руслан був добровольцем у зоні АТО, снайпером. Воював у Донецькій області. Служив у Національній Гвардії України. Отримав поранення у 2015 році. Після лікування у Харкові та Греції, помер в лікарні 02.01. 2016 року.

Мама хлопчика Ліля розповідає, що Максим як і всі дітки мріє про телефон. Сім’я не можу дозволи це купити. Чимало грошей йде на лікування Максима. Який часто хворіє.

Тому закликаємо усіх долучитись до нашого проекту, який завдяки нашим спільним зусиллям допоможе реалізовувати бажання дітей загиблих бійців АТО у їхній день народження.

Скоро Максимові виповниться 8 років. Його мрія – отримати на день народження мобільний телефон.

Якщо ви маєте бажання підтримати нашу акцію та допомогти здійснити цю мрію коломиянина, переказуйте кошти нашим головним координаторам, попередньо зв’язавшись по телефону:

Лілії Чепіль 050 70 05 302

Ігорю Костюку 097 85 77 456

Якщо ви бажаєте принести іграшку чи смакоти, або ж інший подарунок дитині, ми з радістю приймемо і гадаємо, що для Максима це буде незабутнє свято, коли ми всі влаштуємо йому день приємних сюрпризів.

Звіти про передачу подарунків ви зможете побачити на нашій сторінці у facebook.

Будемо вдячні за репост.


Поділитися публікацією:
Теги: