Поділитися публікацією:

Фото:baranivka.net

Станом на 20 січня кількість зареєстрованих осіб для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні склала майже 28 тисяч, що становить близько 14% випускників шкіл цього року. Про це, з посиланням на дані регіональних центрів оцінювання якості освіти, повідомляє прес-служба УЦОЯО.

У Центрі зазначають, що найбільші показники реєстрації бажаючих взяти участь у пробному тестуванні зафіксовано у Харківській, Сумській, Полтавській та Дніпропетровській областях.

Найбільш популярним пробним тестом серед випускників, природно, є тестування з української мови і літератури.

Також популярністю у цьогорічних абітурієнтів користуються тести з математики, історії України та англійської мови.

Реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме до 31 січня.

Кожен зареєстрований учасник зможе взяти участь у пробному ЗНО з української мови та літератури, а також в одному з тестів за вибором – історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов.

Пробне тестування з української мови та літератури відбудеться 1 квітня, тестування з інших предметів – 8 квітня 2017 року.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість одного тестування з одного тестового предмета у 2017 році складає 129 грн.

Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти:

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Результати пробного ЗНО не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестаціюта не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.


Поділитися публікацією:
Теги: