Поділитися публікацією:

Фото: vsezdorovo.com

За ініціативи народного депутата України Андрія Іванчука та Міжнародного благодійного фонду «Покуття» продовжується комп’ютеризація шкіл. У грудні меценати оснастили сучасними комп’ютерними класами десять коломийських шкіл та гімназію.

DSC_0730-768x512

Щоб визначити, які школи у районі першими отримають комп’ютерні класи, у грудні фундатор фонду Андрій Іванчук зініціював проведення на Коломийщині конкурсу вертепів та колядок «Покутська коляда 2017».

До фіналу конкурсу потрапили 12 кращих колективів з цілої Коломийщини. Це Турківська, Черемхівська, Підгайчиківська, Отинійська, Ліснохлібичинська, Грабицька, Мишинська, Ковалівська, Нижньовербізька, Сопівська, Марківська та Печеніжинська школи. До слова, остання школа восени першою в районі отримала новий комп’ютерний клас від фонду «Покуття».

У фіналі колективи оцінювали члени журі: заслужені працівники культури Любов Курманська та Ганна Пустовіт, заслужена артистка України Алла Кобилянська, начальник відділу культури Коломийської РДА Людмила Федор та голова БФ “Покуття”, начальник відділу культури Коломийської міськради Уляна Мандрусяк.

22 січня 2017 року на льодовому містечку у Спасі у рамках районної розколяди відбулося нагородження призерів. За добру коляду сучасні комп’ютерні класи отримали Ковалівська, Турківська та Ліснохлібичинська школи. Замість трьох шкіл, як обіцяли на початку, головний приз вибороли чотири навчальні заклади. Ще один комп’ютерний клас отримала Сопівська школа як призер у номінації «Глядацькі симпатії». Також подарунки від фонду отримали всі фіналісти конкурсу, а це музичні центри для своїх шкіл.

DSC_0792-1-683x1024

DSC_0812


DSC_0955-768x512


Поділитися публікацією:
Теги: