Поділитися публікацією:

Коломию відвідав Максим Дупешко із презентацією своєї першої книжки «Історія, варта цілого яблуневого саду».

23 січня у мистецькому центрі «Світовид» відбулася презентація не тільки роману, а й представлення чернівецького видавництва, яке допомогло побачити світ вищезгаданій книзі під назвою «Видавництво 21».

 «Роман – це історія двох людей на тлі світової історії. Тут показана історія Європи, також згадується Коломия, де народився Фрідріх Франц Йосип. Згадується також Городенка, Снятів, деякі села Івано-Франківської області, Вінниця. Я не міг залишатися тільки в Чернівцях», – каже автор.

Максим Дупешко працював над книгою півроку. Назву обрав саме таку, тому що, на думку автора,  –  яблуко дуже цікавий архетип, який змальований навіть у Біблії.

16229745_365178597173197_257712142_o

У другій частині презентації мова пішла про «Видавництво 21», яке з 2004 року на книжковому ринку видає переважно сучасну європейську літературу.

«Видавництво привабила книга тим, що, насамперед, йдеться про Чернівці як мікромодель Європи. Написано талановито і самобутньо, саме це нас зацікавило» – зазначила літературознавець, літературний критик, PR-менеджер «Видавництво 21» та модератор цієї презентації Інга Кейван.

автор: Олена Гелетюк


Поділитися публікацією: