Поділитися публікацією:

Фото: otkat.od.ua

Родина погорільців із Прикарпаття потребує допомоги. Сім’я Калачинських проживає на вулиці 22 січня у селі Крихівці.

Ірина Калачинська — молода одинока мати, яка виховує сина Дмитра, 2012 року народження. Хлопчик ходить у дитсадок, а жінка працює у магазині. З ними також мешкає дідусь Богдан, 1934 року народження, інформують ”Вікна”.
9 січня цього року у помешканні жінки через необережність дідуся сталась пожежа: половина будинку вигоріла повністю, а друга — частково, відключені комунікації, вибиті вікна, двері.
Наразі газовики підключили лише одну кімнату, води немає. Голова села готовий надати комунальну кімнату для проживання Ірини з сином, але її потрібно опалювати електрикою, паралельно опалювати і свою хату, щоб сушити. Ірина фінансово не має змоги це робити, тому залишилась в своєму домі.

 

 
17 січня було складено акт про обстеження житлових умов членами відповідної комісії. На основі акту буде подана заява міському голові Івано-Франківська Руслану Марцінківу з проханням допомогти у скрутній життєвій ситуації.

 
Сім’я вимушено проживає за даною адресою, бо родичів немає. Дідусь зараз перебуває в лікарні через відсутність тепла.
Є нагальна потреба в будівельних матеріалах для термінового відновлення частини будинку, в якій проживає мати з дитиною. Також потрібні речі першої необхідності (продукти) та кошти для відновлення комунікацій.
Контакти для уточнень – 095 947 25 90 (Калачинська Ірина)

 


Поділитися публікацією: