Поділитися публікацією:

Фото: 365cars.ru

У Севастополі з 24 січня окупаційна «Державтоінспекція буде проводити рейд по виявленню на дорогах міста автомобілів з українськими реєстраційними номерами.

Про це інформує Крим.Реалії, передає «Слово і Діло».

«Профілактичний рейд «Номери» спрямований на виявлення транспортних засобів, що не пройшли перереєстрацію у встановленому порядку», – йдеться в повідомленні прес-служба окупаційного «МВС по Севастополю».

У «відомстві» нагадали, що після 1 квітня 2016 року власників транспортних засобів зобов’язали «замінити реєстраційні документи і державні реєстраційні знаки, видані на транспортні засоби до 18 березня 2014 року».

Нагадуємо, у 2016 році в управлінні окупаційного «ДІБДР по Криму» попередили, що з 1 квітня дають 10 днів на перереєстрацію авто і заміну українських номерів на російські. Тим, хто не встиг зробити це у встановлений термін, загрожував штраф.

Зокрема, на водіїв автомобілів з українськими реєстраційними номерами перший штраф накладається в розмірі від 500 до 800 російських рублів, а при виявленні повторного порушення – штраф до 5 тисяч рублів з можливістю позбавлення водійських прав.


Поділитися публікацією:
Теги: