Поділитися публікацією:

Фото: static.businessonline.it

Для підвищення якості вищої освіти студенти вишів повинні мати більше можливостей пізнати міжнародний досвід. Про це під час виступу на Світовому освітньому форумі, що проходить у Лондоні, сказала міністр освіти України Лілія Гриневич.

За її словами, для України дуже цінними є такі програми, як ERASMUS+ та HORIZON 2020.

«Саме завдяки міжнародній мобільності студенти отримують можливість отримати новий практичний та академічний досвід, обмінятися ідеями з однолітками з інших країн та розширити власну картину світу. Без цього формування справжнього критичного мислення є неможливим», – підкреслила Гриневич.

Ключовими питаннями зустрічі міністрів освіти європейських країн стали питання забезпечення якості вищої освіти, її відповідність певним стандартам у різних країнах Європи та продуктивне налагодження міжнародних зв’язків.

Учасники дискусії погодились, що для інтернаціоналізації вищої освіти замало створення міжнародних дослідницьких програм. Потрібно, щоб національні системи освіти були відкритими та гнучкими як для навчання студентів з інших країн, так й до залучення власних студентів до навчання за кордоном.

Світовий освітній форум об’єднує міністрів освіти та їх заступників, які представляють понад 80% населення світу. Метою проведення The Education World Forum є обговорення подальшого розвитку та змін в освітній політиці держав світу.

Джерело: osvita.ua


Поділитися публікацією: