Поділитися публікацією:

Фото: lovelylife.in.ua

Івано-Франківськ у новому році має можливість втілювати багато міжнародних проектів у рамках програм транскордонного співробітництва «Україна — Словаччина — Румунія — Угорщина», «Румунія — Україна» та «Польща — Білорусь — Україна».

 

Також триває проект «Доступний Івано-Франківськ», завдяки якому встановлять 80 звукових світлофорів, облаштують пішохідні переходи, 3-D екскурсії в краєзнавчому музеї, створять спеціальну схему доступніших шляхів пересування для людей з обмеженими можливостями, – повідомляє Івано-Франківське обласне телебачення «Галичина».

“Ми підготували 5 проектів, вони стосуються різного спрямування – це і ІТ-технології і проекти сучасного музею, і проекти покращення туристичної привабливості міста Івано-Франківська, інфраструктура – пов’язана з безпекою руху, а також велодоріжки в Івано-Франківську. Такі основні напрямки, за якими ми підготували разом із партнерами із міста Люблін та Жешув. Ми чекаємо, що в цьому місяці повинні бути оголошені нові конкурси проекту “Румунія — Україна” і “Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна”, – прокоментував заступник міського голови Івано-Франківська Богдан Білик.

 


Поділитися публікацією:
Теги: