Поділитися публікацією:

Фото: cv-potolok.net.ua

Протиепізоотична комісія Долинської РДА ввела карантинні обмеження на території Тростянецької сільської ради в радіусі 5 км та мисливських угіддях Долинського РО УТМР.

Вчора у Долинській РДА відбулося засідання протиепізоотичної комісії у зв’язку з виявленням сказу лисиці на території Долинського району, інформує  прес-служба Долинської РДА.

Попередньо було проведено епізоотичні обстеження осередку вогнища інфекції (мисливських угідь Долинського РО УТМР, території полігону твердих побутових відходів) та здійснено лабораторні вірусологічні дослідження на сказ шляхом  діагностичного відстрілу лисиці, повідомив в. о. начальника Управління  Держпродспоживслужби в Долинському районі Тарас Богачов.

Враховуючи позитивний результат дослідження на сказ,  комісія вирішила оголосити територію мисливського угіддя Долинського РО УТМР та Тростянецької сільської ради в радіусі 5 км неблагополучною та ввести карантинні обмеження з 23 січня 2017 року.

Також комісією затверджено план комплексних заходів з локалізації та ліквідації вогнища сказу тварин, а також попередження захворювань людей на сказ.

 


Поділитися публікацією:
Теги: