Поділитися публікацією:

Фото: politeka.net

Глава держави наголосив, що не спілкуватиметься із російськими каналами. Президент України Петро Порошенко у різкій формі відмовився дати інтерв’ю російським журналістам під час свого візиту до Гельсінкі

У парламенті Фінляндії до глави держави підійшли журналісти одного з російських телеканалів з проханням відповісти на їхні запитання, повідомляє “Інтерфакс-Україна“.

У відповідь президент України сказав: “Перестаньте вбивати українців і звільніть територію!”. Він повідомив, що лише протягом січня на Донбасі загинули семеро українців.

У відповідь на чергову спробу російського журналіста поставити запитання Порошенко наголосив, що не даватиме інтерв’ю російським ЗМІ, поки Росія здійснює окупацію українських територій.

Нагадаємо, раніше російські журналісти повідомляли, що президент України Петро Порошенко відмовлявся давати їм коментарі на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

Коли кореспондент російського агентства новин Sputnik англійською мовою задав питання Порошенку, український президент запитав, з якої країни ЗМІ. Коли він дізнався, що з Росії, то прикрив диктофон долонею і сказав англійською, що давати коментар не буде.

Така ж ситуація сталася і з журналістом РИА Новости.


Поділитися публікацією:
Теги: