Поділитися публікацією:

Фото: itukraine.org.ua

ІТ-компанія Ostware Services, яка з 2007 року працює зі світовими лідерами ринку мережевих технологій, оголошує про початок набору на програму Networking Software Engineering Work & Study.

Її мета – розширення експертизи у доменах SDN, NFV та IoT. Варто зауважити, що в цієї програми немає аналогів в Україні.

Навчання для учасників є не просто безкоштовним, але й оплачуваним. Таким чином, упродовж 3 місяців навчання вони отримуватимуть заробітну плату, розмір якої обговорюватиметься індивідуально на співбесіді. У разі позитивного проходження програми, компанія готова працевлаштувати учасників.

Зазначимо, що Networking Software Engineering Work & Study Program пройде вже вдруге – випускники попереднього набору успішно працюють в Ostware Services.

Щоб стати учасником програми, необхідно мати 1-1,5 роки комерційного досвіду програмування, ґрунтовні знання ООП, знання Linux на рівні користувача, а також знання англійської рівня A2 (орієнтовно Pre-Intermediate, визначатиметься вхідним тестуванням). Подати заявку на участь можна за посиланням.

Після реєстрації необхідно буде скласти тест, а також пройти співбесіду зі спеціалістами компанії, аби підтвердити достатній рівень технічних знань та навичок.

Навчання стартує 3 квітня. Програма розрахована на 3 місяці щоденних 8-годинних занять, упродовж яких в учасників будуть як теоретичні, так і практичні сесії.


Поділитися публікацією: