Поділитися публікацією:

Фото: ic.pics.livejournal.com

Невдовзі, біля головної адмінбудівлі Прикарпаття розпочнеться будівництво багаторівневого паркінгу. Заплановано, що споруда матиме 4 поверхи і вміщатиме понад 200 паркомісць.

У грудні 2016 року, Департамент містобудування, архітектури і культурної спадщини видав містобудівні умови та обмеження на будівництво багаторівневого паркінгу по вулиці Грушевського, 21, пише Фіртка з посиланням на Побудовано.

Містобудівну документацію отримало комунальне підприємство Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна.

Відомо, що надземний гараж відкритого типу матиме 4 поверхи, а загальна площа споруди становитиме 7 872,99  м2. Будівля розрахована на 255 паркомісць.

По вулиці Грушевського, 21 знаходиться головна адміністративна будівля Прикарпаття. У її стінах розміщені органи місцевого самоврядування та органи виконавчої влади.

Згідно даних кадастрової карти, за вказаною адресою, буквально у центрі Івано-Франківська, заходиться земельна ділянка площею 1,51 га. Її цільове призначення – «для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та органів місцевого самоврядування». За законом, вона відноситься до земель громадської забудови.

Земельна ділянка належить територіальній громаді міста. У травні 2016 року право постійного користування цією територією отримало комунальне підприємство Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна.

 


Поділитися публікацією:
Теги: